Współpraca Sponsorska

Stowarzyszenie i Klub zostały powołane do życia przez ludzi z prawdziwą pasją do szermierki na pięści, byłych zawodników, trenerów sędziów. Wierzymy głęboko w Olimpijskie idee sportu i uczciwej rywalizacji w duchu fair play. Chcemy promować boks jako wartościową alternatywę dla zachowań niepożądanych, jak również jako aktywną formę spędzania przez młodzież wolnego czasu, wypracowując w młodzieży dobre wzorce, kulturę fizyczną, sportowego ducha. Zaszczepiamy ideę sportu już od najmłodszych lat.

Wierzymy, że nawet małe sukcesy są dla młodych ludzi źródłem motywacji, chęci do systematycznej pracy i samorealizacji. Niestety system finansowania sportu amatorskiego w Polsce nie pozwala na funkcjonowanie na poprawnym poziomie takich inicjatyw jak nasza. Pomimo ogromnych starań nasz ograniczony budżet nie pozwala nam na realizację pomysłów i zapewnieniu młodzieży wystarczającego systemu treningowego i możliwości uczestnictwa we wszystkich turniejach na jakie jesteśmy zapraszani.

Wierzymy, że dzięki współpracy i wsparciu ze strony firm i osób prywatnych będziemy w stanie dalej realizować naszą misję, zapewniając młodzieży rozwój, współzawodnictwo.
Niemal każdy spektakularny sukces składa się z bardzo wielu małych zwycięstw. Wierzymy, że również dzięki Państwa wsparciu młodzież trenująca w Klubie będzie mogła postawić z nami pierwszy krok na arenach sportowych, unosząc ręce w geście zwycięstwa.

Poniżej przedstawiamy podstawową listę form i nośników promocyjnych jakie Stowarzyszenie może udostępnić w ramach współpracy sponsorskiej:

 • Umieszczenie logotypu na dresach / koszulkach Zawodników i Trenerów (zakupionych przez sponsora)
 • Umieszczenie baneru / rollup podczas zawodów organizowanych przez Stowarzyszenie
 • Fotografie z flagą Partnera podczas zawodów w których uczestniczą zawodnicy Akademii Bokserskiej
 • Umieszczenie logotypu  na nagrodach wręczanych w ramach realizowanych przez Akademie Bokserską wydarzeń sportowych;(ufundowanych przez sponsora)
 • Umieszczenie logotypu na http://akademiabokserska.pl/
 • Wpis na fanpage Facebook, regularne wpisy dotyczące Partnera
 • Regularne fotorelacje na stronie Szkółki oraz fanpage’u  na facebook’u z wydażeń sportowych podczas, których prezentowane jest logo firmy na strojach sportowych;

Zawodnicy Akademii Bokserskiej dumnie reprezentują nasz klub na zawodach takich jak:

 • Międzynarodowe Grand Prix Małopolski
 • Mistrzostwa Małopolski
 • Mistrzostwa Polski - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
 • Turnieje rozgrywane w Polsce, Czechach, Słowacji

 

Jesteśmy również otwarci na inne formy promocji i współpracy. Liczymy na Państwa zainteresowanie i zapraszamy do kontaktu.

Więcej o sponsoringu i jego zaletach można przeczytać tutaj:

Czy opłaca się wspierać sportowców? O uldze sponsoringowej i nie tylko…

Nasi sponsorzy